fbpx

ייעוץ, לווי והדרכה

ליווי אישי, אחד על אחד, יד ביד. כל מה שאת צריכה בכדי לגרום לעסק שלך לפרוח.

"לו היו לי 6 שעות לכרות עץ,
הייתי מבלה את ה-4 הראשונות בלהשחיז את הגרזן"

~ אברהם לינקולן

כאשר פתחתי את העסק שלי, ידעתי בבירור מה הכיוון שלי, מה המטרות שלי ולאן אני מכוונת להגיע. העסק “התבשל” אצלי לא מעט זמן על אש קטנה ולמרות כל הבהירות הזו, מצאתי את עצמי אבודה במהלך הדרך. 

כמו רבות אחרות, התקשיתי לתרגם את הרעיונות והתשוקות שלי לזהות דיגיטלית ולבנות תשתית לשיווק העסק. התלבטתי באלו ערוצים לבחור, מה מתאים עבורי , כיצד למתג את עצמי במרחב הווירטואלי ובאיזה אופן לבטא את הייחודיות שלי ואת הערך המוסף של העסק. בקיצור, הייתי חסרה בכלים והכוונה איך לפרוץ עם העסק בדיגיטל.

מאז, מים רבים זרמו, צברתי ניסיון, רכשתי הכשרות וקורסים, למדתי, צמחתי והתפתחתי ולצדי גם העסק, גדל והתרחב. 

העסק הוא מראה שלנו. כשאנחנו גדלים ומתפתחים - העסק גדל יחד איתנו.

ככל שהגיעו אלי יותר לקוחות למיתוג עסקי, בניית אתר וקורסים דיגיטליים , נוכחתי כי, ממש כמוני, יותר ויותר בעלות עסקים מוצאות את עצמן במעין צומת דרכים דיגיטלית שבה הן זקוקות להכוונה ודיוק, לידע ולכלים מעשיים אשר יסייעו להן לעבור, בקלילות, לשלב הבא.

לכן, פיתחתי את השירות הייחודי הזה, שמטרתו לעזור לכן להציב מטרות פרקטיות, להתמקד ולרכוש כלים להצלחה עקבית ולאורך זמן בעולמות השיווק הדיגיטלי.

שיווקי דיגיטלי כאן בכדי להישאר

זה לא סוד שאנחנו חיות בעולם דיגיטלי, כזה שנע בקצב מהיר ולא עוצר לרגע. אם היה למישהו, אי פעם, ספק, הרי די ברור, כי הדיגיטל כאן בכדי להישאר. 

הנראות הדיגיטלית שלנו היא חלון הראווה הווירטואלי של העסק ומכאן חשיבותה העצומה. אני יודעת, אנחנו רק ממצמצות והנה נוספה לה עוד פלטפורמה. פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק, כל כך הרבה אפשרויות, מה מתאים לעסקי שלך? מאיפה מתחילים? איך עושים את זה נכון? 

מבלבל, זה ברור. 

לפעמים קשה למצוא את הידיים והרגליים בתוך כל הטוב הזה. נשמע מוכר? אם גם את נמצאת במקום הזה וזקוקה להכוונה ודיוק, השרות הזה נועד עבורך.

NDC 6169 scaled
העסק שלך יכול להראות נהדר ולמשוך אליך לקוחות שמתאימים לך
בניית חנות דיגיטלית

בואי נדבר תכל'ס

רגע לפני שאת יוצרת קשר, אני רוצה להסביר לך על השירות שלי. לפני הכל, זהו שירות אישי ומותאם צרכים, הצרכים שלך ושל העסק שלך, ושתינו יודעות, שאין עסק אחד שדומה למשנהו.

במסגרת שירותי הייעוץ שלי, אני מספקת הכוונה ובנייה של מערך השיווק שלך בדיגיטל והזהות המותגית הייחודית לך.

יחד נבין כיצד נכנסים לעולמות הדיגיטל, נעשה סדר ונרכוש כלים ואמצעים לבניית תוכנית עבודה מוגדרת ותכליתית.

נמצא את הבידול והייחוד של העסק, מתוכו נלמד על האפיקים הנכונים לשיווק ולפרסום ונתווה מסלול עבודה ברור ולצדו אבני דרך, אותן נגדיר יחד. החל מעיצוב לוגו, דרך בניית אתר, הקמת עמוד עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם ועוד ועוד..

ליווי פרקטי להצלחה

אני אדם מעשי וככזו, אני מאמינה בתכל’ס, באמצעים ברורים ויישומיים לקדם את העסק, באופן עקבי ולאורך זמן. 

כעצמאיות, אנחנו יודעות, כי ידע שווה כוח וככל שאנחנו יודעות יותר, כך אנחנו יכולות לממש, להגדיל ולהרחיב את העסק. וכאשר הקונספט העסקי ברור, זה בדיוק הזמן לעבור לפרקטיקה. 

לכן אני מזמינה אתכן להכיר את עולם ההדרכות הרחב והרב גוני שלי, בו אני מספקת מגוון כלים יישומיים וקלים לשימוש, אשר יסייעו לך במימוש הזהות העסקית שלך. 

בקורסים שלי תוכלי לבחור בהדרכות פרטניות, אחת על אחת, או בהדרכות קבוצתיות, בהן נלמד על ניהול אתר, עיצוב בקאנבה, בניית תהליך שיווקי, בנייה של דפי נחיתה, עיצוב דיגיטלי, בנייה של נוכחות בדיגיטל, כיצד לבנות קמפיין ועוד רבים וטובים.

הקורסים ההדרכות שלי מתאימות לבעלות עסקים שפחות צריכות את הליווי המחשבתי אלא את התאכלס והפרקטית בפועל. אני מזמינה אותך לצור איתי קשר ויחד נרכיב עבורך את מערך ההדרכה האישי שלך שיתאים בול לצרכים ולעסק שלך. 

מוכנים לצאת דרך? בואו נדבר!

לשיחת יעוץ ובדיקת התאמה מלאו את הטופס הבא ואצור איתכם קשר ב-24 השעות הקרובות